زانتان گام در محصولات مراقبت های پوستی

همانطور که می دانید زانتان گام کارایی ها و کاربرد های بسیار زیادی دارد. در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات زانتان گام آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

در این مقاله قصد داریم تا نکاتی رای در خصوص اسنفاده از زانتانگام در محصولات مراقبت های پوستی اختیارتان قرار دهیم.

 

محصولات مراقبت های پوستی

زانتانگام پلی ساکارید یک پلیمر بر پایه قند است که توسط باکتریها تولید می شود، که معمولاً به عنوان ماده ضخیم کننده یا تثبیت کننده در مواد غذایی یا محصولات زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد.

زانتانگام ها ممکن است یک ماده مؤثر نباشند، اما استفاده از آن در پوست برای بافت و فرمولاسیون محصول قابل توجه هستند. مشخص نیست که عوارض جانبی سمی یا مضر دارد، می تواند برای استفاده در پوست طبیعی و ارگانیک مناسب باشد و تصور می شود که مزایای مرطوب کننده ای برای پوست دارد.

برخلاف برخی از گام ها، صمغ زانتان در طیف گسترده ای از دما و محیط های مختلف pH پایدار است. ممکن است برخی افراد متوجه شوند که بر اساس منشاء آن در ذرت، گندم، لبنیات و سویا حساسیت به آدامس زانتان دارند.

اگرچه تصور می شود که این علائم فقط بعد از مصرف زانتانگام به جای استفاده موضعی بروز می کنند.

صمغ زانتان در همه چیز از پاک کننده گرفته تا ماسک، سرم تا لایه بردارها استفاده می شود. این یک ماده محبوب برای شرکت هایی است که محصولات طبیعی تولید می کنند. محصولاتی که پوست صورت را شستشو می دهند از جمله مواردی هستند که در ساختار آن ها از این مواد استفاده شده است.

همانطور که می دانید کیمیاگران سیالان از جمله مهم ترین مجموعه ها در زمینه تولید و عرضه بهترین انواع زانتانگام می باشد.

برای تهیه بهترین انواع زانتان گام در تولید محصولات بهداشتی و مراقبت های پوستی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.