مقایسه زانتان گام با اربیک گام

همانطور که می دانید زانتان گام مزیت ها و فواید بسیار زیادی دارد و به عنوان یک ماده قوام دهنده در بسیاری از ترکیب ها مورد استفاده قرار می گیرد.

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات زانتان گام آشنا کردیم و به مقایسه آن با نشاسته پرداختیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعاتی در مورد شباهت ها و تفاوت های زانتانگام با اَرَبیک گام به دست آورید.

زانتان گام با اربیک گام چه تفاوت ها و شباهت هایی دارد؟

 

از زانتان گام در صنایع مختلفی استفاده می شود یکی از مهم ترین کاربرد های این ماده استفاده از آن در حفاری چاه های نفتی است. علاوه بر این می توان از این ماده در صایع غذایی نیز استفاده نمود.

آشنایی با اربیک گام

 

این ماده یک صمغ طبیعی است که از شیره درختان اقاقیا در نواحی آفریقا یافت می شود. این ماده به عنوان یک عامل قوام دهنده چسباندن اجزای سازنده یک ماده مورد استفاده قرار می گیرد.

این صمغ بسیار خاص و منحصر به فرد است. می توان آن را در آب حل نمود. و در بسیاری از موارد مورد استفاده قرار داد.

این ماده برای رژیم غذایی انسان ها نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و می توان در بسیاری از مواد غذایی از آن استفاده نمود.

از اربیک گام به عنوان یک ماده شیرین کننده در نوشیدنی ها و مواد خوراکی استفاده می شود.

در ژله، شربت و بسیاری از دسر ها می توان از این ماده به عنوان قوام دهنده و شیرین کننده استفاده کرد. همچنین استفاده از اربیک گام برای پُف بیشتر کیک ها و شیرینی ها نیز استفاده می شود.

زانتان گام را بیشتر بشناسید

 

این ماده نیز یکی از کاربردی ترین موادی است که در صنایع غذاییی مورد استفاده قرار می گیرد و استفاده به اندازه از آن در مواد غذایی می تواند بسیار مفید باشد. اگر به گلوتن ها آلرژی دارید بهتر است از این ماده در مواد غذایی استفاده نکنید.

برای تهیه بهترین انواع زانتان گام می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.